Kalmar zapewnia dostawę Essential Reachstackers kluczowemu klientowi z branży petrochemicznej w Arabii Saudyjskiej

Kalmar, część firmy Cargotec, z przyjemnością informuje, że zapewnił kluczowemu klientowi z Arabii Saudyjskiej w branży petrochemicznej łącznie pięć produktów Kalmar Essential Reachstackers. Transakcja została zakończona przez lokalnego dealera Al Khorayef Commercial Co i był zarezerwowany w 2021 Q1 ilości zamówień Cargotec, z dostawą który ma się odbyć w fazach podczas Q1 i Q2 2021 r

fot. cargotec

Klient będzie korzystał z nowych dotarcie-stackers celu ułatwienia jej przechowywania, logistyki oraz działalność eksportową związaną z produktami petrochemicznymi w porcie King Abdullah. Oparty na sprawdzonej platformie Kalmar generacji G, Kalmar Essential Reachstacker posiada łatwo dostępne punkty serwisowe, które przyspieszają i ułatwiają konserwację, ergonomicznie zaprojektowaną kabinę Essential, która zwiększa komfort jazdy, oraz szereg standardowych funkcji zwiększających bezpieczeństwo operacji klientów.

Abdullah Al Khorayef , CEO – Al Khorayef Commercial Company Group: „Kalmar to znana i szanowana marka na rynku saudyjskim, a wysięgnik Essential Reachstacker spełnia potrzeby klienta po konkurencyjnej cenie. Nowe maszyny pozwolą im poprawić ogólną produktywność i efektywność swoich działań ”.

Rob van Klingeren , wiceprezes Kalmar w Indiach, na Bliskim Wschodzie i w Afryce: „Cieszę się, że firmie Al Khorayef Commercial Co. udało się podpisać umowę z ważnym klientem w regionie, wzmacniając reputację marki Kalmar. O wiele więcej niż tylko dostarczanie sprzętu, będziemy razem z naszym partnerem Al Khorayef Commercial Co. nadal pełnić rolę ambasadora usług w regionie, zapewniając, że flota sprzętu klienta zapewnia niezawodność i produktywność, które uczyniły Kalmar szanowaną marką w całym regionie. Region Bliskiego Wschodu ”.

Źródło: cargotec

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE ARTYKUŁY