Losail Circuit Sports Club podpisuje kontrakt z GAC Qatar jako partnerem logistycznym

Dostarczanie krytycznych czasowo usług logistycznych na potrzeby imprez sportów motorowych

fot. GAC

GAC Qatar został partnerem Third Party Logistics (3PL) w Losail Circuit Sports Club (LCSC), w którym odbywają się prestiżowe międzynarodowe imprezy sportów motorowych, takie jak Grand Prix Kataru i Grand Prix of Doha.

Prace i planowanie wyścigów 2021, które mają się odbyć na torze Losail International Circuit w Doha w dniach 28 marca i 4 kwietnia, są już w pełni realizowane. GAC Qatar zajmie się odprawą celną, transportem i usługami frachtowymi dla wszystkich ładunków, w tym rowerów, części zamiennych, opon, paliwa, odzieży, sprzętu nadawczego i towarów. GAC zapewni również personel logistyczny i sprzęt do obsługi materiałów (MHE), aby zapewnić płynne prowadzenie operacji na torze. Dwa wyspecjalizowane czartery samolotów będą obsługiwane przez zespół logistyki sportowej GAC Qatar, a kolejne przesyłki będą realizowane drogą powietrzną i morską.

„GAC jest dostawcą logistycznym dla Losail Circuit Sports Club od ponad dziesięciu lat, dostarczając wydajne i bezproblemowe rozwiązania logistyczne dla klubu i różnych międzynarodowych imprez sportów motorowych organizowanych na torze w latach 2004-2016” – mówi Daniel Nordberg, dyrektor generalny GAC Qatar . „Nasz zespół jest gotowy do rozpoczęcia sezonu 2021 z LCSC”.

GAC Qatar jest liderem w logistyce sportowej, będąc oficjalnym partnerem logistycznym Igrzysk Azjatyckich w Doha w 2006 r. I Igrzysk Pan Arabskich w 2011 r. W dalszym ciągu inwestuje w swoje aktywa i rozwija ofertę usług, aby zwiększyć wartość swoich klientów logistyki sportowej. Założona od 1979 roku firma jest wiodącym agentem celnym w Katarze z wewnętrznym zespołem 30 agentów celnych obsługującym wszystkie porty w Katarze.

Źródło: GAC

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE ARTYKUŁY